Kino

Po několikaleté pauze můžete opět navštívit moravskobudějovické kino. Filmy promítáme jednou měsíčně, vždy ve čtvrtek. Před každou projekcí je možné si zakoupit občerstvení. Na promítání je možné si zakoupit vstupenku v předprodeji – každý pracovní den od 9.00 do 14.00 v kanceláři v sokolovně. Vstup do kina a bar otevřen 30 minut před zahájením projekce.

 

V současné době nepromítáme.

 

Jen co se situace uklidní, máme naplánovaný jeden film pro dospělé a jednu pohádku pro děti. O termínech vás budeme informovat zde, na našem webu a na Facebooku.

 

Předobrazem české komedie z roku 2019 Poslední aristokratka je úspěšná kniha Evžena Bočka. Potomek emigrantů, rodilý Newyorčan, v restituci získá dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Česká realita ho poněkud zaskočí a zjišťuje, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu a je stranou veškerého společenského dění. Rodina Kostkových stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit.
Podívejte se na oficiální trailer nebo si o filmu přečtěte na Česko-slovenské filmové databázi.
Občerstvení zajištěno. Začátek promítání ve 20.00. Vstupné 95 Kč.

 

 

Sněžný kluk je kouzelný pohádkový příběh, který vás chytne za srdce. Dívka Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. Útěchu nachází v bunkru na střeše svého domu, kde se na svět dá aspoň koukat s nadhledem. Jednoho dne však ve svém útočišti objeví obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk, který netouží po ničem jiném, než se vrátit domů na Everest. Jenže jak má tenhle mýty opředený tvor urazit stovky kilometrů, aniž by si ho někdo všimnul? Podívejte se na oficiální trailer nebo si o filmu přečtěte na Česko-slovenské filmové databázi.
Občerstvení zajištěno. Začátek promítání v 18.00. Vstupné děti 50 Kč, dospělí 95 Kč.

 

Komentáře jsou vypnuty.