Kino

Po několikaleté pauze můžete opět navštívit moravskobudějovické kino. Filmy promítáme jednou měsíčně, vždy ve čtvrtek. Před každou projekcí je možné si zakoupit občerstvení. Na promítání je možné si zakoupit vstupenku v předprodeji – každý pracovní den od 9.00 do 14.00 v kanceláři v sokolovně. Vstup do kina a bar otevřen 30 minut před zahájením projekce.

 

Aktuální plánovaná promítaní

 

Únor

 

27. 2. ve 20.00

Yesterday je hudební komedie z roku 2019, jejímž hlavním hrdinou je neúspěšný písničkář Jack. Ten se jednoho rána probudí do světa, ve kterém nikdo nezná kapelu Beatles, jen on. S nejslavnějšími hity všech dob vyráží na cestu k popovému nebi. Jenže tím ztrácí svoji životní lásku Elle, a musí se rozhodnout, zda je pro něj důležitější sláva, nebo láska…
Podívejte se na oficiální trailer nebo si o filmu přečtěte na Česko-slovenské filmové databázi.
Občerstvení zajištěno. Začátek promítání ve 20.00. Vstupné 95 Kč.

 

Březen

 

19. 3. ve 20.00

Pro březnové promítání jsme vybrali českou komedii z roku 2019 Poslední aristokratka, jejímž předobrazem je úspěšná kniha Evžena Bočka. Potomek emigrantů, rodilý Newyorčan, v restituci získá dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Česká realita ho poněkud zaskočí a zjišťuje, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu a je stranou veškerého společenského dění. Rodina Kostkových stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit.
Podívejte se na oficiální trailer nebo si o filmu přečtěte na Česko-slovenské filmové databázi.
Občerstvení zajištěno. Začátek promítání ve 20.00. Vstupné 95 Kč.

Komentáře jsou vypnuty.