Kino

Kino SokolMoravskobudějovické kino je opět v provozu. Filmy promítáme vždy ve čtvrtek. Před každou projekcí je možné si zakoupit občerstvení.

Na promítání si můžete zakoupit vstupenku v předprodeji pohodlně on-line z vašeho mobilu nebo PC, nebo v den promítání přímo na místě. Pokladna a bar otvírají vždy 60 minut před zahájením projekce.

Předprodej vstupenek on-line:

Perinbaba a dva světy
13. 12. 2023 v 18.00

Velkolepé filmové rozloučení režisérské legendy Juraje Jakubiska. Pokračování jeho slavné pohádky Perinbaba je plné fantazie, náročných triků i humoru a přináší příběh pro všechny generace.

Lukáš, syn původních hrdinů Alžběty a Jakuba, se vydává na strastiplnou cestu. Touží najít pravou lásku a své vlastní štěstí. Od počátku jeho putování mu tu a tam pomůže najít správnou cestu hodná Perinbaba, zatímco smrtka Zubatá se mu snaží škodit a klade mu do cesty nebezpečné nástrahy. Brzy najde chytrého psa Ucha a společně se vydají nalézt bájnou zemi hojnosti, která podle pověstí leží za sedmero horami a sedmero moři až na samém konci světa. Na zámku se během své cesty dostanou do vězení, ve městě zničí i zachrání velkou svatbu, v zemi divoženek se Lukáš zamiluje, pomohou zachránit pohyblivé město a v království, ze kterého zmizely všechny ženy, se musí utkat s havraními bojovníky.

Podívejte se na oficiální trailer.

Občerstvení zajištěno. Vstupné 140,- Kč. Začátek promítání v 18.00.

Lítá v tom
20. 12. 2023 ve 20.00

Před Vánoci vstoupí do kin nová česká romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži.

Hlavní hrdina chce naposledy potěšit svou nemocnou maminku, která touží po vnucích. Přesvědčí proto těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby sehrála jeho dívku a nastávající ženu. Maminka se ale zázračně uzdraví a strhne se lavina nedorozumění a karambolů a několik životů se převrátí vzhůru nohama. Do udržení lži jsou totiž postupně zataženi další členové rodiny, přátelé, kolegové z práce a vůbec každý.

Promítání je ve středu 20. 12. ve 20.00.

Podívejte se na oficiální trailer.

Občerstvení zajištěno. Vstupné 140,- Kč. Začátek promítání ve 20.00.

Komentáře jsou vypnuty.