Gymnastika

Sportovní gymnastika má v našem městě dlouholetou tradici a naši členové patří k nejlepším sokolským gymnastům v kraji. Každoročně se zúčastňujeme župních přeborů, ve kterých obsazujeme první místa. Zúčastňujeme se přeborů sokolské všestrannosti (gymnastika, atletika, plavání, přespolní běh a šplh), ze kterých pravidelně postupujeme na republiková finále.

O děti se starají zkušení a kvalifikovaní trenéři: Kristýna Bartošová, Martina Čechová, Jaroslav Kračmar, Lenka Nekulová, Dagmar Valachová, Jana Valíčková.

Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a výkonnosti. Oddíl je určen pro děti od tří let, které však musejí být samostatné a schopné zvládnout hodinu bez přítomnosti rodičů. Děti se budou učit základům sportovní gymnastiky a v případě zájmu se budou připravovat na gymnastické závody.

Tréninky probíhají každé úterý, čtvrtek a pátek, viz rozvrh.

Gymnastiky pro kluky v sezóně 2021/2022 není.

Pololetní příspěvěk do gymnastiky je 1 650 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí  vychází cena jednoho tréninku na 39 Kč), do přípravky a všestrannosti 1 250 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí  vychází cena jednoho tréninku na 60 Kč).

——————————————————————

Další informace na oddílovém facebooku ZDE

Kontaktujte nás:

Jana Valíčková
e-mail: jancavalickova@seznam.cz
tel.: 736 269 755

Martina Čechová
e-mail: mart.cech.t@seznam.cz
tel.: 775 868 485

Komentáře jsou vypnuty.