Fitness & Dance

FITNESS LEKCE

Moderní trendy i tradiční přístupy, fitness, posilování, zlepšování kondice, bosu, pilates… stačí si jen vybrat.

Přijďte určitě vyzkoušet Cardio & Full body workout. Zde si budete moci zpevnit a posílit svalové partie celého těla, vytvarovat si postavu, zvýšíte svou vytrvalost, sílu i fyzickou kondici.

Na lekcích s Janou Valíčkovou posílíte hluboký stabilizační systém těla a problémové partie. Cvičení klade důraz na vyrovnávání disbalancí a správnou technikou cviků. Kromě váhy vlastního těla budou využívat různé pomůcky, jako jsou bosu, pěnové válce, balanční čočky, owerbally či flowin.

Není třeba se na fitness lekce registrovat do oddílu, rušíme pololetní příspěvky. Zaplaťte si vstup přímo na lekci, nebo si kupte rovnou permanentku.

Cena jedné lekce – 100 Kč. 

Cena permanentky na 10 lekcí – 800 Kč. 

LEKCE PRO DĚTI A JUNIORY :
SOKOL DANCE START – od 4 do 7 let, rytmická průprava, pohyb na hudbu, pohybové hry pod vedením Dariny Nedvědické. Své děti přihlašujte on-line.

SOKOL DANCE – od 8 let, rytmika, tanec a výrazový pohyb na hudbu s využitím prvků aerobiku (bývalý Junior Aerobic) pod vedením Jany Dostálové. Své děti přihlašujte on-line.

Pololetní příspěvek do Sokol Dance a Sokol Dance Start je 1 350 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí  vychází cena jednoho tréninku Sokol Dance na 71 Kč, Sokol Dance Start na 68 Kč).

SPOLEČENSKÝ TANEC PRO VŠECHNY

Společenský tanec je vhodný pro začátečníky i pokročilé a pro všechny věkové kategorie. Děti začínají okolo 7 let, pro dospělé pořádáme kurzy společenského tance.

Přihlašovat se můžete on-line (děti, dorost, dospělí)

Pololetní příspěvek do Společenského tance je 1 150 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí  vychází cena jednoho tréninku na 58 Kč).

Kontaktujte nás:

Jana Dostálová
e-mail: jana-dost@seznam.cz
tel.: 774 839 621

Komentáře jsou vypnuty.