Dance & Aerobic

Moderní trendy i tradiční přístupy, fitness, posilování, zlepšování kondice, bosu, pilates… stačí si jen vybrat.

Přijďte určitě vyzkoušet Cardio & Full body workout. Zde si budete moci zpevnit a posílit svalové partie celého těla, vytvarovat si postavu, zvýšíte svou vytrvalost, sílu i fyzickou kondici.

Na lekcích s Janou Valíčkovou s názvem Core Training posílíte hluboký stabilizační systém těla a problémové partie. Cvičení klade důraz na vyrovnávání dysbalancí a správnou technikou cviků. Kromě váhy vlastního těla budou využívat různé pomůcky, jako jsou bosu, pěnové válce, balanční čočky, owerbally či flowin.

Cena jedné fitness lekce pro členy Sokola je 40 Kč (při zakoupení permanentky na 10 lekcí), pro členy jiných oddílů 60 Kč a pro nečleny Sokola 150 Kč.

Pololetní příspěvěk pro dospělého je 1 150 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí a cvičení dvakrát týdně vychází cena jednoho tréninku na 26 Kč, s doplatkem 40 Kč na lekci při zakoupení permanentky vychází celková cena lekce 66 Kč), pro dorost je pololetní příspěvek 950 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí a cvičení dvakrát týdně vychází cena jednoho tréninku na 22 Kč, s doplatkem 40 Kč na lekci při zakoupení permanentky vychází celková cena lekce 62 Kč), pro seniory je pololetní příspěvek 700 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí a cvičení dvakrát týdně vychází cena jednoho tréninku na 16 Kč, s doplatkem 40 Kč na lekci při zakoupení permanentky vychází celková cena lekce 56 Kč).

Lekce pro děti a juniory :
SOKOL DANCE START – od 4 do 6 let, rytmická průprava a první seznamování s aerobikem, nácvik pódiových skladeb.
SOKOL DANCE – od 5 let, rytmika, tanec a výrazový pohyb na hudbu s využitím prvků aerobiku (bývalý Junior Aerobic).

Pololetní příspěvěk do Sokol Dance je 1 350 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí  vychází cena jednoho tréninku na 61 Kč).

Společenský tanec je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Děti začínají okolo 7 let, pro dospělé pořádáme kurzy společenského tance.

Pololetní příspěvěk do Společenského tance je 1 150 Kč (při rozpočítání na celkový počet lekcí  vychází cena jednoho tréninku na 55 Kč).

Kontaktujte nás:

Jana Dostálová
e-mail: jana-dost@seznam.cz
tel.: 774 839 621

Komentáře jsou vypnuty.